Το πιο ολοκληρωμένο περιοδικό για το ψάρεμα και το σκάφος!

Cross the Euro Canal 2017 - 7th CORINTH CANAL SUP CROSSING (Photo - Results)

Cross the Euro Canal 2017 - 7th CORINTH CANAL SUP CROSSING (Photo - Results)

Την Κυριακή 15 Οκτωβρίου, και για 7η συνεχόμενη χρονιά, πραγματοποιήθηκε το “7th SUP Crossing 2017”. Συμμετείχαν πάνω από 300 όρθιοι Σανιδοκωπηλάτες, ξεπερνώντας κάθε προηγούμενο! Οι αθλητές κωπηλάτησαν 6.343 μέτρα κατά μήκος της Διώρυγας της Κορίνθου. Στο χώρο απονομών υπήρχε διαθέσιμος ο ΟΔΗΓΟ ΑΓΟΡΑΣ SUP 2017 (διαβάστε τον δωρεάν εδώ: ) όπου και ενημερώθηκαν για την μοναδική έκθεση για τα Watersports, την @Sea Tourism Expo! Ραντεβού στις 16 – 18 Μαρτίου 2018, στο Helexpo Maroussi!

Ο διάπλους της Διώρυγας Κορίνθου με SUP διοργανώθηκε για έβδομη χρονιά την Κυριακή 15 Οκτωβρίου και φέτος εντάσσεται στο πλαίσιο των αθλητικών δραστηριοτήτων “Cross the Euro Canal“, μία πρωτοβουλία της Α.Ε.ΔΙ.Κ. (Ανώνυμος Εταιρεία Διώρυγας Κορίνθου), με σκοπό την ανάδειξη της Ελλάδας, της ιστορίας και του αθλητισμού της, και παράλληλα την ανάπτυξη της περιοχής.

Οι συμμετέχοντες κωπηλάτησαν 6.343 μέτρα κατά μήκος της Διώρυγας της Κορίνθου. Περισσότερες πληροφορίες: www.crosstheeurocanal.com | www.sups.gr

Την Κυριακή 15 Οκτωβρίου, και για 7η συνεχόμενη χρονιά, πραγματοποιήθηκε το "7th SUP Crossing 2017". Συμμετείχαν πάνω απ…

Posted by Sea & Tourism Expo – Έκθεση Θαλάσσιος Τουρισμός on Montag, 16. Oktober 2017

 

7th CORINTH CANAL SUP CROSSING – Cross the Euro Canal – 15 October 2017 – RANKING LIST
Rank Name Number Category Board – SUP Time
1 ΣΥΡΙΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 64 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:35:21.16
2 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP, Nija 14’0″ 0:36:24.51
3 BULLANT CHRISTOFER 3 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Maliko 14’0″ 0:37:21.70
4 ΓΕΡΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 112 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Infinity Whiplash 14′ 0:37:55.64
5 ΒΑΣΙΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 233 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:38:24.09
6 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ 23 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Cohete, Race 14’0″ 0:38:25.10
7 ΜΑΦΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 132 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Starboard, All Star 14’0″ 0:39:39.48
8 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 18 14’0” ΝΕΩΝ NSP, Sonic 14’0″ 0:39:58.65
9 ΒΛΑΧΟΣ ΑΚΗΣ 120 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0 0:40:02.38
10 ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 133 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, GX 12’6″ 0:40:05.97
11 ΤΣΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 174 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 12’6″ 0:40:08.38
12 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 156 14’0” ΑΝΔΡΩΝ JP, 14’0″ Race 0:40:28.70
13 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish Maliko 14 0:41:00.31
14 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 59 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish Javelin 14’0″ 0:41:08.84
15 ΔΟΥΚΑΣ ΦΑΙΔΩΝ 114 12’6” ΑΝΔΡΩΝ NSP Sonic 12’6″ 0:41:11.86
16 ΓΙΓΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 216 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Sonic 14’0″ 0:41:52.80
17 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 278 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, Falcon 14’0″ 0:42:19.18
18 LAHARNAR SAMO 242 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ 0:42:26.79
19 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34 14’0” ΝΕΩΝ NSP Race 14’0″ 0:42:45.24
20 ΓΚΙΚΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ 58 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:42:47.49
21 ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 113 14’0” ΝΕΩΝ Naish Javelin 14’0″ 0:43:04.41
22 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΣ 69 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Maliko 14’0″ 0:43:26.23
23 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 108 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Starboard 12’6″ 0:43:38.45
24 ΝΙΚΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 135 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0″ 0:43:43.97
25 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 100 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Cohete 12’6″ 0:43:55.92
26 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 177 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:44:07.17
27 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 249 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Maliko 14’0” 0:44:12.32
28 ΠΑΝΑΓΗ  ΜΑΡΙΑ 199 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:44:42.60
29 ΔΙΚΟΝΙΜΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 109 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:44:50.88
30 KLOETI MICHAEL 225 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Indiana Race 14″ 0:45:10.50
31 ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 134 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0 0:45:23.93
32 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ 47 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard Allstar 14 0:45:26.45
33 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 170 12’6” ΝΕΩΝ Naish, Maliko 12’6” 0:45:41.24
34 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 189 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Starboard allstar 14′ 0:45:56.41
35 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 300 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0 0:46:13.85
36 ΜΗΝΟΠΕΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 67 12’6” ΝΕΩΝ NSP 12’6″ 0:46:28.62
37 ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 76 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish 14’0″ 0:46:37.61
38 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ 45 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Rogue, R9 14’0″ 0:46:41.40
39 ΨΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 66 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin LE 14’0″ 0:47:28.76
40 ΒΛΗΣΙΔΗ ΚΑΤΙΑ 218 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Cohete 14’0″ 0:47:52.70
41 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 173 12’6” ΝΕΩΝ Naish, Maliko 12’6” 0:48:03.73
42 ΤΡΟΒΑΣ ΑΚΗΣ 107 12’6” ΑΝΔΡΩΝ 0:48:16.59
43 ΚΑΡΑΓΙΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 49 14’0” ΑΝΔΡΩΝ JP Australia 14’0″ 0:48:39.91
44 ΤΖΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 70 14’0” ΑΝΔΡΩΝ JP, Race 14’0″ 0:48:45.63
45 ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 75 12’6” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 12’6″ GX 0:48:50.27
46 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 237 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 0:48:56.94
47 ΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 155 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’6″ 0:49:03.34
48 ΤΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 277 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Catalina 12’6″ 0:49:12.05
49 ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 15 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 14’0″ 0:49:30.94
50 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 211 12’6” ΠΑΙΔΩΝ NSP,  12’6″ 0:49:32.68
51 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1 12’6” ΠΑΙΔΩΝ Naish, Maliko 12’6” 0:49:34.50
52 ΝΤΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Coreban Dart 14’0″ 0:49:41.08
53 ΣΙΩΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 172 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Javelin 14’0″ 0:49:54.22
54 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 308 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:50:23.21
55 ΒΑΛΣΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 50 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
56 ΚΟΥΤΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 271 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
57 ΡΙΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 147 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
58 ΤΣΙΡΟΥ ΒΙΚΥ 310 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
59 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 93 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Red Race 14’0″ 0:50:37.86
60 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 240 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Race 12’6″ 0:50:58.03
61 ΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 73 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Infinity Whiplash 14′ 0:51:13.86
62 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΜΑΝΟΣ 298 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Exocet 14’0″ 0:51:20.38
63 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΖΩΗ 36 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ JP, Race 14’0″ 0:51:28.96
64 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 306 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’6″ 0:51:41.95
65 ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 146 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’0″ 0:52:01.61
66 ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 319 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Exocet 12’6″ 0:52:03.32
67 ΜΑΡΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 188 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Coreban, 14’0″ 0:52:05.80
68 ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 92 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 10’10” 0:52:06.86
69 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 159 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 12’6″ MC 0:52:09.56
70 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 213 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:52:15.57
71 ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 105 12’6” ΑΝΔΡΩΝ NAISH GLIDE 12,6 0:52:27.56
72 ΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 253 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:52:47.05
73 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 169 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic Ray air 12/6 0:52:50.36
74 ΛΕΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 296 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:52:55.03
75 ΤΖΟΤΖΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 143 12’6” ΝΕΩΝ Fanatic, Ray 12’6″ 0:52:58.72
76 ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 136 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, Race 14’0″ Cocomat 0:53:04.31
77 ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 51 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:53:17.17
78 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 187 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:53:26.53
79 ΤΣΙΡΟΥ ΕΥΗ 313 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Maliko 12’6” 0:53:28.99
80 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 317 14’0” ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish, Javelin LE 14’0″ 0:53:53.03
81 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 63 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Starboard 12’6″ 0:54:21.32
82 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 163 14’0” ΝΕΩΝ NSP Race 14’0″ 0:55:12.73
83 ΜΠΑΡΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 201 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
84 ΠΟΛΥΓΕΝΗ INGA 101 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
85 ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 316 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
86 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
87 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΟΘΩΝΑΣ 148 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:55:56.03
88 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 62 FUN ΑΝΔΡΩΝ Starboard 10’5″ 0:55:59.42
89 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 118 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic, 10’6″ 0:56:01.77
90 ΠΑΣΧΟΔΗΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 154 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ 0:56:07.83
91 ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 175 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ JP, Sportster 11’4″ 0:56:26.76
92 ΖΗΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 157 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic 10’6″ 0:56:29.05
93 ΚΙΖΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 152 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Fusion 0:56:51.66
94 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 235 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Jimmy Lewis 14’0″ 0:57:03.11
95 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, All Rounder 11’0″ 0:57:38.99
96 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 22 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, 14’0″ 0:57:44.50
97 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 25 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:57:56.24
98 ΜΠΟΜΠΟΤΑ ΕΦΗ 290 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Jobe 12’6″ 0:58:00.73
99 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ 56 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:58:08.54
100 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ 265 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Coreban Phoenix 12’6″ 0:58:09.89
101 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 297 12’6” ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish, Catalina 12’6″ 0:58:13.35
102 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 149 12’6” ΑΝΔΡΩΝ NSP 12’6″ 0:58:17.36
103 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 153 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 10’10” 0:58:20.29
104 ΑΜΠΕΛΑ ΚΥΒΕΛΗ 212 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Mistral 0:58:23.56
105 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ 314 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ RRD, 14’0″ 0:58:27.36
106 ΓΚΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 60 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Quest 9’6″ 0:58:33.15
107 ΔΡΑΚΟΥΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 117 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 10’0″ 0:58:50.12
108 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29 FUN ΑΝΔΡΩΝ Starboard – Astro drive – 10,5 0:58:52.29
109 ΜΠΟΚΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 102 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Tabou 12’6″ 0:58:56.59
110 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, DC 14’0″ 0:58:59.37
111 ΖΑΜΑΧΙΝ ΑΛΕΞΕΪ 78 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:59:02.49
112 ΛΕΚΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 48 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:59:15.05
113 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 52 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:59:19.75
114 ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 87 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, Air 12’6″ 0:59:34.31
115 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 299 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 0:59:37.49
116 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 141 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Aquamarine 10’0″ 0:59:42.05
117 ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 55 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:59:47.42
118 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 224 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 0:59:54.19
119 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 294 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Glide 12’0″ 1:00:04.14
120 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 12’0″ 1:00:12.39
121 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 236 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic, 10’6″ 1:00:16.69
122 ΔΙΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 222 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 1:00:33.33
123 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 32 FUN ΑΝΔΡΩΝ BIC SUPAIR 10’6 1:01:00.64
124 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 176 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish 12’6″ 1:01:06.68
125 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 57 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 1:01:10.36
126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ 206 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:01:16.48
127 BATHORI DOROTTYA 40 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ AquaMarina Fusion 10’10’ 1:01:27.57
128 ΖΑΝNΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 79 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:01:46.16
129 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΕΛΙΝΑ 272 12’6” ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Naish, Maliko 12’6” 1:02:02.14
130 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 264 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish glide 12’6″ 1:02:10.24
131 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 106 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard 14’0″ 1:02:18.62
132 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 304 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
133 ΖΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 166 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
134 ΙΣΜΑΗΛ ΑΒΡΑΑΜ 165 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
135 ΙΣΜΑΗΛ ΙΩΣΗΦ 2 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
136 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 31 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
137 ΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
138 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9 14’0” ΝΕΩΝ NSP, Race 14’0″ 1:02:37.22
139 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 320 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red paddle 10,6 1:02:43.86
140 ΚΑΤΣΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 322 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ BIC 11’0″ 1:02:59.69
141 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 178 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Fanatic Air 14’0″ 1:03:10.72
142 ΒΕΚΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 214 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish 1:03:16.23
143 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 54 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Nalu 10,6 1:03:20.72
144 ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 267 FUN ΑΝΔΡΩΝ RRD, Air 10’4″ 1:03:24.24
145 ΦΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 145 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic 10’6″ 1:03:27.25
146 ΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 266 FUN ΑΝΔΡΩΝ WASSUP. 3m 1:03:34.95
147 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic, Air 10’6″ 1:03:44.11
148 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 318 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:03:47.91
149 ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish 11 nalu 1:03:48.74
150 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΠΗΓΗ 202 12’6” ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish Mana 9’5″ 1:04:08.33
151 ΚΡΟΠΙΚ WERNER 77 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’0″ 1:04:14.01
152 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 1:04:17.78
153 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 303 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Monster 12’0″ 1:04:22.05
154 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 140 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Ari I Nui 9’6″ 1:04:27.41
155 ΡΕΠΟΥΣΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 280 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Plastimo 10’9″ 1:04:30.24
156 ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 71 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Elements 11″ 1:04:54.82
157 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 167 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Lokahi 10.6 φουσκωτό 1:04:58.19
158 ΚΟΨΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 142 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Nove Nove 12’6″ 1:05:02.46
159 ΡΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 256 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Race 12’6″ 1:05:12.17
160 ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 164 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:05:24.63
161 ΛΟΥΜΠΑΡΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 68 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Super Trip 1:05:29.59
162 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 239 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ JP Australia 8,2 WE 1:05:33.43
163 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΕΛΛΗ 14 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP All Around 10’6″ 1:05:40.16
164 ΣΤΟΥΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 46 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ SUP 10’0″ 1:05:56.03
165 ΚΩΣΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12 12’6” ΝΕΩΝ Starboard 12’6″ 1:06:07.16
166 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 131 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic Air 12’6″ 1:06:15.97
167 ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ 223 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:06:19.73
168 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 288 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP, 11’0″ 1:06:23.00
169 ΤΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΟΜΑΡΙΑ 185 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Nalu 10’10” 1:06:29.27
170 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΛΟΥΚΑΣ 241 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’6″ 1:06:34.06
171 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 111 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’6″ 1:06:39.63
172 ΒΟΥΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 307 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, Whooper 9’5″ 1:06:47.93
173 ΛΙΓΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 321 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle Sport 11’3″ 1:06:49.78
174 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 13 12’6” ΝΕΩΝ Starboard 10’0″ 1:06:58.06
175 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 80 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Jobe 1:07:09.10
176 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 20 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic, 11’2″ 1:07:11.24
177 ΣΑΡΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 104 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 10’10” 1:07:30.89
178 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Coreban Dart 14’0″ 1:07:41.49
179 ΜΠΑΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 291 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Rogue Race 14’0 1:07:50.15
180 ΣΟΡΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 268 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic 10’8″ 1:07:57.98
181 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 35 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Mana 10’5″ 1:08:02.05
182 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΣΩΝ 204 12’6” ΠΑΙΔΩΝ Naish, Mana 9’5″ 1:08:09.06
184 ΚΟΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 17 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 1:08:16.40
185 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 10 12’6” ΠΑΙΔΩΝ Naish Javelin 12’6″ 1:08:50.21
186 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 292 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’6″ 1:09:01.36
187 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 84 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ SIC F14’0″ 1:09:05.97
188 ΚΙΝΝΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 232 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Coreban 1:09:14.77
189 ΠΑΝΙΤΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 311 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Slingshot, Air 11’0″ 1:09:33.56
190 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 221 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, 10’0″ 1:09:41.09
191 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 179 12’6” ΝΕΩΝ Starboard 12’3″ 1:09:42.41
192 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 226 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 1:09:51.63
193 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 286 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Nalu 10’10” 1:09:56.00
194 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 81 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, All Star 12’6″ 1:10:19.82
195 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 254 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 12’2″ 1:10:21.32
196 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 74 FUN ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, FLY 11’0″ 1:10:32.87
197 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 91 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Mana 10’5″ 1:10:33.37
198 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 137 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ 1:10:55.35
199 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 168 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:10:58.23
200 ΔΗΜΟΛΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 110 FUN ΑΝΔΡΩΝ Mistral Kailua Fit Isup 11’5″ 1:11:17.28
201 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 255 FUN ΑΝΔΡΩΝ Mistral Kailua Fit Isup 11’5″ 1:11:17.90
202 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 200 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Nove Nove 12’6″ 1:11:20.14
203 ΚΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 139 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, Air 12’0″ 1:11:25.18
204 HARRISON  MAX 207 12’6” ΠΑΙΔΩΝ Brunotti Inflatable 1:11:25.91
205 HARRISON  ROGER 86 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Waveboard 1:11:26.82
206 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 281 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic 9’4″ 1:11:34.73
207 ΠΗΓΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 186 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard 14’0″ 1:11:37.19
208 ΜΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 263 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 1:11:40.71
209 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 171 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red paddle 10,6 φουσκωτο 1:11:50.43
210 ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 96 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:11:56.93
211 ΔΡΙΤΣΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 238 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard, Atlas 12’0″ 1:12:00.62
212 ΑΝΔΡΕΟΛΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 228 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red paddle co, all round, 10’8 1:12:04.38
213 ΓΙΑΜΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 83 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:12:12.06
214 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 42 12’6” ΠΑΙΔΩΝ Bic 11’6″ 1:12:22.39
215 ΑΓΟΡΟΥ ΜΑΝΟΣ 234 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’6″ 1:12:25.06
216 ΣΑΡΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 99 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic, Dura-Tec 11,6 1:12:27.68
217 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΕΝΝΥ 161 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle Explorer 13’2″ 1:12:35.25
218 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 151 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ 1:12:37.55
219 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 282 FUN ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’1″ 1:12:42.75
220 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 97 FUN ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’6″ 1:12:59.16
221 ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 65 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 1:13:03.29
222 ΑΓΙΛΑΡΑ SANTA MARIA 61 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 12’6″ 1:13:06.16
223 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 27 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic fun 1:13:08.63
224 ΧΑΤΖΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 6 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 1:13:12.59
225 ΣΟΥΕΡΕΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 160 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Air 10’0″ 1:13:20.56
226 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 162 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina Breeze 9’9 1:13:22.89
227 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΟΘΩΝ 283 12’6” ΑΝΔΡΩΝ 10’6″ red paddle 1:13:43.03
228 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 312 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:14:09.79
229 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 115 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 1:14:19.20
230 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 138 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, Air 14’0″ 1:14:19.69
231 ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΤΗ ΑΘΗΝΑ 198 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP 11’0″ 1:14:24.95
232 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ 1:14:49.47
233 MULLER FANNY 119 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ancheer, Air 1:14:53.62
234 ΡΕΝΤΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 82 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Mistral, Air 10’6″ 1:15:01.03
235 ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 293 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard 14’0″ 1:15:40.73
236 ΓΙΑΧΡΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 231 FUN ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’6″ 1:15:47.67
237 ΜΠΡΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 279 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, 10’5″ 1:15:58.70
238 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 38 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Air 11’0″ 1:16:04.53
239 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 43 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ 1:16:17.78
240 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 203 12’6” ΠΑΙΔΩΝ Naish, Mana 9’5″ 1:16:46.47
241 ΤΣΑΠΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 284 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Mana 11’6″ 1:16:55.09
242 ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 182 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Laird 1:17:01.96
243 ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 275 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, nalu 11’6″ 1:17:02.93
244 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 181 FUN ΑΝΔΡΩΝ Zray 1:17:03.84
245 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ-ΕΛΕΝΗ 205 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Nalu 11’6″ 1:17:06.19
246 ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 302 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:17:13.29
247 ISIKOVA NADIYA 315 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard, Air 11’6″ 1:17:53.21
248 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 285 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP 11’6″ 1:17:56.89
249 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 295 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:18:02.81
250 ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 305 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Mana 10’5″ 1:18:09.41
251 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΙΖΑ 215 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic 10’0″ 1:18:38.01
252 ΚΑΜΕΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 41 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ 1:19:10.09
253 ΠΟΡΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 243 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, nalu 9’6″ 1:19:15.02
254 ΤΣΙΠΛΑΝΤΩΝΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 246 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP, 11’0″ 1:19:17.09
255 ΤΣΙΠΛΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΙΟΠΗ 247 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:19:22.23
256 ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 230 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’6″ 1:19:29.29
257 MADEREVIC EASA 7 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 12’6″ 1:19:33.57
258 SENEGAENIK MARKO 217 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Starboard 12’6″ 1:19:34.83
259 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 301 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’0″ 1:19:34.92
260 ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ 229 12’6” ΑΝΔΡΩΝ RedPaddleCo 12.6 Explorer 1:19:35.71
261 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 289 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:19:36.74
262 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 262 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, nalu 11’6″ 1:19:38.42
263 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 220 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic, 9’10” 1:19:44.05
264 ΓΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 88 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Monster 12’0″ 1:20:02.08
265 ΒΙΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 245 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP, 11’0″ 1:20:12.31
266 ΓΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 250 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Aqua Marina, Thrive 9’9″ 1:21:30.64
267 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 309 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Mana 10’0″ 1:21:35.99
268 ΠΟΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 248 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:21:37.22
269 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΓΗ 287 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 10’0″ 1:21:42.47
270 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΚΙΤΣΑ 227 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Yamaha Air 1:21:48.52
271 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 276 TEAM Aqua Marina, Super Trip (2θεσιο) 1:22:22.85
272 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 72 TEAM Aqua Marina, Super Trip (2θεσιο) 1:22:22.85
273 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 258 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, nalu 11’6″ 1:23:15.78
274 ΤΣΙΠΛΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 259 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:23:43.12
275 ΔΕΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39 12’6” ΝΕΩΝ Aqua Marine Air 10’0″ 1:24:00.64
276 ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΙΝΑ 19 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ JP, Air 11’0″ 1:24:34.17
277 ΒΡΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 274 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’0″ 1:24:39.15
278 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 158 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic Air 10’0″ 1:24:45.02
279 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 37 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Race, handmade 1:25:17.90
280 ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΛΕΝΑ 103 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic, sup all around,11,4 1:26:32.52
281 ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 FUN ΑΝΔΡΩΝ RRD Air 10’4″ 1:26:34.06
282 ΜΠΑΤΖΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 144 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle Ride 10.6 1:27:01.58
283 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 85 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Jobe, air 10’6″ 1:27:06.86
284 ANTONIE RAFHAEL 183 FUN ΑΝΔΡΩΝ Fanatic 11’0″ DNS
285 MOZINA DAMJAN 12’6″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Infinity, 12’6″ DNS
286 TAVEIRA KATY FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Aqua marina fusion DNS
287 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Maliko 14’0″ DNS
288 ΑΝΔΡΟΝΗ ΜΥΡΤΩ 251 12’6 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish, Javelin 12’6″ DNS
289 ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 14’0 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Mistral 14’0″ DNS
290 ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, All Star 14’0″ DNS
291 ΓΚΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ 10.6 jobe DNS
292 ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 14’0″ ΑΝΔΡΩΝ Fanatic 14’0″ DNS
293 ΔΑΠΟΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic sup inflated 10,6 DNS
294 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ 11’4″ DNS
295 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’4″ DNS
296 ΔΟΥΚΑΚΗ ΣΤΑΛΛΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle 10’8″ DNS
297 ΔΡΙΜΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ MISTRAL INFLATABLE 11,6 DNS
298 ΕΘΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 14’0 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ DNS
299 ΖΑΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΤΖΕΛΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic DNS
300 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 12’6″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ MISTRAL 12’6″ DNS
301 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ DNS
302 ΚΑΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ 208 12’6″ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin GX 12’6″ DNS*
303 ΚΗΡΥΚΟΣ ΧΑΡΗΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Fanatic Falcon 14”x27.5 DNS
304 ΚΟΛΟΚΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 252 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Air 11’0″ DNS
305 ΚΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 14’0 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Maliko 14’0″ DNS
306 ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 12’6″ DNS
307 ΛΑΪΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ X-Ray 9’9″ DNS
308 ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ bic sup 12,6 DNS
309 ΜΑΥΡΗΣ ΧΑΡΗΣ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Tabou, FUN, 11.6 DNS
310 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΑΝΟΣ 219 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ DNS*
311 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Padle Sport 11’3 DNS
312 ΜΟΣΧΑΚΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ 12’6 ΝΕΑΝΙΔΩΝ JP, Race 12’6″ DNS
313 ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 269 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0 x 29″ DNS*
314 ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Hercules, Air 10’0″ DNS
315 ΜΠΡΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ RRD, 11’0″ DNS
316 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Vibrand, 10’8″ DNS
317 ΞΕΝΟΥ ΡΕΝΑ’ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP 11’0″ DNS
318 ΟΚΝΤΕ ΕΛΙΑΝΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic, Air 11’6″ DNS
319 ΠΑΝΖΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle 10’6″ DNS
320 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ SIC, Bullet 14’0″ DNS
321 ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14’0″ ΑΝΔΡΩΝ Aqua marine DNS
322 ΠΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ DNS
323 ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 244 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ DNS*
324 ΠΗΛΟΥ ΠΟΛΥ 257 14’0 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ DNS*
325 ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ BIC duratec, 10’4” DNS
326 ΣΠΑΘΑΡΑ ΔΑΝΑΗ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic 12,6 DNS
327 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ JP-Australia CruisAIR LE 12’6″ DNS
328 ΣΤΕΛΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 273 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin GX 12’6″ DNS*
329 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’0′ DNS
330 ΤΡΙΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 10’0″ DNS
331 ΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 260 14’0 ΝΕΑΝΙΔΩΝ NSP Coco 14’0″ DNS*
332 ΤΣΩΝΗΣ ΤΑΣΟΣ 261 12’6″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 12’6″ DNS*
333 ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Fanatic DNS
334 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Bic 12’6″ DNS
335 ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, All Rounder 10’9″ DNS
DNS Did not start        
DNS* Δεν πήραν εκκίνηση γιατί τα σκάφη τους δόθηκαν σε αθλητές που ταξίδεψαν από το εξωτερικό

 

Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 12’6″  ΑΝΔΡΩΝ / 12’6″ MEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 133 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, GX 12’6″ 0:40:05.97
2 ΤΣΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 174 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 12’6″ 0:40:08.38
3 ΔΟΥΚΑΣ ΦΑΙΔΩΝ 114 12’6” ΑΝΔΡΩΝ NSP Sonic 12’6″ 0:41:11.86
4 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 108 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Starboard 12’6″ 0:43:38.45
5 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 100 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Cohete 12’6″ 0:43:55.92
6 ΤΡΟΒΑΣ ΑΚΗΣ 107 12’6” ΑΝΔΡΩΝ 0:48:16.59
7 ΤΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 277 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Catalina 12’6″ 0:49:12.05
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 306 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’6″ 0:51:41.95
9 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 159 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 12’6″ MC 0:52:09.56
10 ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 105 12’6” ΑΝΔΡΩΝ NAISH GLIDE 12,6 0:52:27.56
11 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 169 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic Ray air 12/6 0:52:50.36
12 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 63 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Starboard 12’6″ 0:54:21.32
13 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ 265 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Coreban Phoenix 12’6″ 0:58:09.89
14 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 149 12’6” ΑΝΔΡΩΝ NSP 12’6″ 0:58:17.36
15 ΜΠΟΚΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 102 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Tabou 12’6″ 0:58:56.59
16 ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 87 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, Air 12’6″ 0:59:34.31
17 ΚΙΝΝΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 232 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Coreban 1:09:14.77
18 ΣΟΥΕΡΕΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 160 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Air 10’0″ 1:13:20.56
19 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΟΘΩΝ 283 12’6” ΑΝΔΡΩΝ 10’6″ red paddle 1:13:43.03
20 SENEGAENIK MARKO 217 12’6” ΑΝΔΡΩΝ Starboard 12’6″ 1:19:34.83
21 ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ 229 12’6” ΑΝΔΡΩΝ RedPaddle 12.6 Explorer 1:19:35.71
22 ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 12’6″ DNS
23 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ JP-Australia CruisAIR LE 12’6″ DNS
24 ΣΤΕΛΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 273 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin GX 12’6″ DNS*
25 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’0′ DNS
26 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12’6″ ΑΝΔΡΩΝ Bic 12’6″ DNS
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ / 12’6” MASTER MEN (41+)
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 155 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’6″ 0:49:03.34
2 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 240 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Race 12’6″ 0:50:58.03
3 ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 319 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Exocet 12’6″ 0:52:03.32
4 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 176 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish 12’6″ 1:01:06.68
5 ΚΡΟΠΙΚ WERNER 77 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 12’0″ 1:04:14.01
6 ΚΟΨΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 142 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Nove Nove 12’6″ 1:05:02.46
7 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 81 12’6” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, All Star 12’6″ 1:10:19.82
8 MOZINA DAMJAN 12’6″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Infinity, 12’6″ DNS
9 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 12’6″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ MISTRAL 12’6″ DNS
10 ΤΣΩΝΗΣ ΤΑΣΟΣ 261 12’6″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 12’6″ DNS*
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ / 12’6″ WOMEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΤΣΙΡΟΥ ΕΥΗ 313 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Maliko 12’6” 0:53:28.99
2 ΜΠΟΜΠΟΤΑ ΕΦΗ 290 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Jobe 12’6″ 0:58:00.73
3 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 131 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic Air 12’6″ 1:06:15.97
4 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 254 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 12’2″ 1:10:21.32
5 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 200 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Nove Nove 12’6″ 1:11:20.14
6 ΑΓΙΛΑΡΑ SANTA MARIA 61 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 12’6″ 1:13:06.16
7 MADEREVIC EASA 7 12’6” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 12’6″ 1:19:33.57
8 ΚΑΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ 208 12’6″ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin GX 12’6″ DNS*
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 12’6” ΝΕΩΝ / 12’6″ YOUNG MEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 170 12’6” ΝΕΩΝ Naish, Maliko 12’6” 0:45:41.24
2 ΜΗΝΟΠΕΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 67 12’6” ΝΕΩΝ NSP 12’6″ 0:46:28.62
3 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 173 12’6” ΝΕΩΝ Naish, Maliko 12’6” 0:48:03.73
4 ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 75 12’6” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 12’6″ GX 0:48:50.27
5 ΤΖΟΤΖΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 143 12’6” ΝΕΩΝ Fanatic, Ray 12’6″ 0:52:58.72
6 ΚΩΣΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12 12’6” ΝΕΩΝ Starboard 12’6″ 1:06:07.16
7 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 13 12’6” ΝΕΩΝ Starboard 10’0″ 1:06:58.06
8 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 179 12’6” ΝΕΩΝ Starboard 12’3″ 1:09:42.41
9 ΔΕΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39 12’6” ΝΕΩΝ Aqua Marine Air 10’0″ 1:24:00.64
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 12’6” ΠΑΙΔΩΝ / 12’6″ BOYS (8-12)
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 297 12’6” ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish, Catalina 12’6″ 0:58:13.35
2 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΠΗΓΗ 202 12’6” ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish Mana 9’5″ 1:04:08.33
3 ΑΝΔΡΟΝΗ ΜΥΡΤΩ 251 12’6 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish, Javelin 12’6″ DNS
4 ΜΟΣΧΑΚΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ 12’6 ΝΕΑΝΙΔΩΝ JP, Race 12’6″ DNS
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 12’6” ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ / 12’6″ GIRLS (8-12)
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΕΛΙΝΑ 272 12’6” ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Naish, Maliko 12’6” 1:02:02.14
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 14’0” ΑΝΔΡΩΝ / 14’0″ MEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΣΥΡΙΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 64 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:35:21.16
2 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP, Nija 14’0″ 0:36:24.51
3 BULLANT CHRISTOFER 3 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Maliko 14’0″ 0:37:21.70
4 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ 23 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Cohete, Race 14’0″ 0:38:25.10
5 ΜΑΦΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 132 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Starboard, All Star 14’0″ 0:39:39.48
6 ΒΛΑΧΟΣ ΑΚΗΣ 120 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0 0:40:02.38
7 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 156 14’0” ΑΝΔΡΩΝ JP, 14’0″ Race 0:40:28.70
8 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish Maliko 14 0:41:00.31
9 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 59 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish Javelin 14’0″ 0:41:08.84
10 ΓΙΓΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 216 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Sonic 14’0″ 0:41:52.80
11 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 278 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, Falcon 14’0″ 0:42:19.18
12 ΝΙΚΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 135 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0″ 0:43:43.97
13 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 189 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Starboard allstar 14′ 0:45:56.41
14 ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 76 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish 14’0″ 0:46:37.61
15 ΚΑΡΑΓΙΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 49 14’0” ΑΝΔΡΩΝ JP Australia 14’0″ 0:48:39.91
16 ΤΖΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 70 14’0” ΑΝΔΡΩΝ JP, Race 14’0″ 0:48:45.63
17 ΝΤΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Coreban Dart 14’0″ 0:49:41.08
18 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 308 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:50:23.21
19 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 93 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Red Race 14’0″ 0:50:37.86
20 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 25 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:57:56.24
21 ΛΕΚΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 48 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:59:15.05
22 ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 55 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:59:47.42
23 ΔΙΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 222 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 1:00:33.33
24 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 57 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 1:01:10.36
25 ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ 223 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:06:19.73
26 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Coreban Dart 14’0″ 1:07:41.49
27 ΚΟΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 17 14’0” ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 1:08:16.40
28 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 138 14’0” ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, Air 14’0″ 1:14:19.69
29 ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 14’0″ ΑΝΔΡΩΝ Fanatic 14’0″ DNS
30 ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14’0″ ΑΝΔΡΩΝ Aqua marine DNS
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ / 14’0″ MASTER MEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΓΕΡΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 112 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Infinity Whiplash 14′ 0:37:55.64
2 LAHARNAR SAMO 242 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ 0:42:26.79
3 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΣ 69 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Maliko 14’0″ 0:43:26.23
4 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 177 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:44:07.17
5 ΔΙΚΟΝΙΜΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 109 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:44:50.88
6 KLOETI MICHAEL 225 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Indiana Race 14″ 0:45:10.50
7 ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 134 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0 0:45:23.93
8 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ 47 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard Allstar 14 0:45:26.45
9 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 300 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Rogue Race 14’0 0:46:13.85
10 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ 45 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Rogue, R9 14’0″ 0:46:41.40
11 ΣΙΩΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 172 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Javelin 14’0″ 0:49:54.22
12 ΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 73 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Infinity Whiplash 14′ 0:51:13.86
13 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΜΑΝΟΣ 298 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Exocet 14’0″ 0:51:20.38
14 ΜΑΡΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 188 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Coreban, 14’0″ 0:52:05.80
15 ΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 253 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:52:47.05
16 ΛΕΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 296 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:52:55.03
17 ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 136 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, Race 14’0″ Cocomat 0:53:04.31
18 ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 51 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:53:17.17
19 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΟΘΩΝΑΣ 148 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:55:56.03
20 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 235 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Jimmy Lewis 14’0″ 0:57:03.11
21 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 22 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, 14’0″ 0:57:44.50
22 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, DC 14’0″ 0:58:59.37
23 ΖΑΜΑΧΙΝ ΑΛΕΞΕΪ 78 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:59:02.49
24 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 52 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Race 14’0″ 0:59:19.75
25 ΖΑΝNΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 79 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:01:46.16
26 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 106 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard 14’0″ 1:02:18.62
27 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 178 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Fanatic Air 14’0″ 1:03:10.72
28 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 84 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ SIC F14’0″ 1:09:05.97
29 ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 293 14’0” MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard 14’0″ 1:15:40.73
30 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Maliko 14’0″ DNS
31 ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, All Star 14’0″ DNS
32 ΚΗΡΥΚΟΣ ΧΑΡΗΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Fanatic Falcon 14”x27.5 DNS
33 ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 269 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0 x 29″ DNS*
34 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ SIC, Bullet 14’0″ DNS
35 ΠΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14’0″ MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Glide 14’0″ DNS
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ / 14’0″ WOMEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 249 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Maliko 14’0” 0:44:12.32
2 ΠΑΝΑΓΗ  ΜΑΡΙΑ 199 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:44:42.60
3 ΒΛΗΣΙΔΗ ΚΑΤΙΑ 218 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Cohete 14’0″ 0:47:52.70
4 ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 15 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 14’0″ 0:49:30.94
5 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΖΩΗ 36 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ JP, Race 14’0″ 0:51:28.96
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 213 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:52:15.57
7 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ 56 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Glide 14’0″ 0:58:08.54
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ 314 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ RRD, 14’0″ 0:58:27.36
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ 206 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:01:16.48
10 ΒΕΚΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 214 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish 1:03:16.23
11 ΜΠΑΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 291 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Rogue Race 14’0 1:07:50.15
12 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΕΝΝΥ 161 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle Explorer 13’2″ 1:12:35.25
13 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 312 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Glide 14’0″ 1:14:09.79
14 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 37 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Race, handmade 1:25:17.90
15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Mistral 14’0″ DNS
16 ΕΘΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ DNS
17 ΚΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Maliko 14’0″ DNS
18 ΠΗΛΟΥ ΠΟΛΥ 257 14’0” ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Javelin 14’0″ DNS*
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY  14’0″ ΝΕΩΝ / 14’0″ YOUNG MEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΒΑΣΙΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 233 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:38:24.09
2 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 18 14’0” ΝΕΩΝ NSP, Sonic 14’0″ 0:39:58.65
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34 14’0” ΝΕΩΝ NSP Race 14’0″ 0:42:45.24
4 ΓΚΙΚΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ 58 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:42:47.49
5 ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 113 14’0” ΝΕΩΝ Naish Javelin 14’0″ 0:43:04.41
6 ΨΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 66 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin LE 14’0″ 0:47:28.76
7 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 187 14’0” ΝΕΩΝ Naish, Javelin 14’0″ 0:53:26.53
8 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9 14’0” ΝΕΩΝ NSP, Race 14’0″ 1:02:37.22
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY 14’0” ΝΕΑΝΙΔΩΝ / 14’0″ YOUNG WOMEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 317 14’0” ΝΕΑΝΙΔΩΝ Naish, Javelin LE 14’0″ 0:53:53.03
2 ΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 260 14’0 ΝΕΑΝΙΔΩΝ NSP Coco 14’0″ DNS*
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY FUN ΑΝΔΡΩΝ / FUN MEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 146 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’0″ 0:52:01.61
2 ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 92 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 10’10” 0:52:06.86
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 163 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, nalu 11’6″ 0:55:12.73
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 62 FUN ΑΝΔΡΩΝ Starboard 10’5″ 0:55:59.42
5 ΚΙΖΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 152 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Fusion 0:56:51.66
6 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 153 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 10’10” 0:58:20.29
7 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29 FUN ΑΝΔΡΩΝ Starboard – Astro drive – 10,5 0:58:52.29
8 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 299 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 0:59:37.49
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 224 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 0:59:54.19
10 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 12’0″ 1:00:12.39
11 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 236 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic, 10’6″ 1:00:16.69
12 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 32 FUN ΑΝΔΡΩΝ BIC SUPAIR 10’6 1:01:00.64
13 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 264 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish glide 12’6″ 1:02:10.24
14 ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 267 FUN ΑΝΔΡΩΝ RRD, Air 10’4″ 1:03:24.24
15 ΦΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 145 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic 10’6″ 1:03:27.25
16 ΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 266 FUN ΑΝΔΡΩΝ WASSUP. 3m 1:03:34.95
17 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic, Air 10’6″ 1:03:44.11
18 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 1:04:17.78
19 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 303 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Monster 12’0″ 1:04:22.05
20 ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 164 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:05:24.63
21 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 111 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’6″ 1:06:39.63
22 ΣΟΡΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 268 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic 10’8″ 1:07:57.98
23 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 35 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Mana 10’5″ 1:08:02.05
24 ANTONIE RAFHAEL 183 FUN ΑΝΔΡΩΝ Fanatic 11’0″ DNF
25 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 74 FUN ΑΝΔΡΩΝ Fanatic, FLY 11’0″ 1:10:32.87
26 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 91 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Mana 10’5″ 1:10:33.37
27 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 168 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:10:58.23
28 ΔΗΜΟΛΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 110 FUN ΑΝΔΡΩΝ Mistral Kailua Fit Isup 11’5″ 1:11:17.28
29 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 255 FUN ΑΝΔΡΩΝ Mistral Kailua Fit Isup 11’5″ 1:11:17.90
30 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 281 FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic 9’4″ 1:11:34.73
31 ΜΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 263 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 1:11:40.71
32 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 171 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red paddle 10,6 φουσκωτο 1:11:50.43
33 ΑΝΔΡΕΟΛΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 228 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red paddle co, all round, 10’8 1:12:04.38
34 ΓΙΑΜΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 83 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:12:12.06
35 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 151 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ 1:12:37.55
36 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 282 FUN ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’1″ 1:12:42.75
37 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 97 FUN ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’6″ 1:12:59.16
38 ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 162 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina Breeze 9’9 1:13:22.89
39 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ 1:14:49.47
40 ΓΙΑΧΡΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 231 FUN ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’6″ 1:15:47.67
41 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 43 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ 1:16:17.78
42 ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 275 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, nalu 11’6″ 1:17:02.93
43 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 181 FUN ΑΝΔΡΩΝ Zray 1:17:03.84
44 ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 305 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Mana 10’5″ 1:18:09.41
45 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 301 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’0″ 1:19:34.92
46 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 262 FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, nalu 11’6″ 1:19:38.42
47 ΓΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 88 FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Monster 12’0″ 1:20:02.08
48 ΒΡΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 274 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’0″ 1:24:39.15
49 ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 FUN ΑΝΔΡΩΝ RRD Air 10’4″ 1:26:34.06
50 ΜΠΑΤΖΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 144 FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle Ride 10.6 1:27:01.58
51 ΓΚΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ 10.6 jobe DNS
52 ΔΑΠΟΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Bic sup inflated 10,6 DNS
53 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ 11’4″ DNS
54 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’4″ DNS
55 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ DNS
56 ΛΑΪΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ X-Ray 9’9″ DNS
57 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΑΝΟΣ 219 FUN ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ DNS*
58 ΤΡΙΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina 10’0″ DNS
59 ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FUN ΑΝΔΡΩΝ Fanatic DNS
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY  FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ / FUN MASTER MEN
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 237 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 0:48:56.94
2 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 118 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic, 10’6″ 0:56:01.77
3 ΠΑΣΧΟΔΗΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 154 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ 0:56:07.83
4 ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 175 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ JP, Sportster 11’4″ 0:56:26.76
5 ΖΗΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 157 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic 10’6″ 0:56:29.05
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, All Rounder 11’0″ 0:57:38.99
7 ΓΚΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 60 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Quest 9’6″ 0:58:33.15
8 ΔΡΑΚΟΥΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 117 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 10’0″ 0:58:50.12
9 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 141 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Aquamarine 10’0″ 0:59:42.05
10 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 294 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Glide 12’0″ 1:00:04.14
11 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 320 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red paddle 10,6 1:02:43.86
12 ΚΑΤΣΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 322 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ BIC 11’0″ 1:02:59.69
13 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 54 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish Nalu 10,6 1:03:20.72
14 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 318 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:03:47.91
15 ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish 11 nalu 1:03:48.74
16 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 140 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Ari I Nui 9’6″ 1:04:27.41
17 ΡΕΠΟΥΣΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 280 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Plastimo 10’9″ 1:04:30.24
18 ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 71 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP Elements 11″ 1:04:54.82
19 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 167 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Lokahi 10.6 φουσκωτό 1:04:58.19
20 ΡΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 256 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Race 12’6″ 1:05:12.17
21 ΛΟΥΜΠΑΡΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 68 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Aqua Marina, Super Trip 1:05:29.59
22 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 239 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ JP Australia 8,2 WE 1:05:33.43
23 ΣΤΟΥΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 46 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ SUP 10’0″ 1:05:56.03
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΛΟΥΚΑΣ 241 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’6″ 1:06:34.06
25 ΒΟΥΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 307 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, Whooper 9’5″ 1:06:47.93
26 ΛΙΓΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 321 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle Sport 11’3″ 1:06:49.78
27 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 80 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Jobe 1:07:09.10
28 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 20 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic, 11’2″ 1:07:11.24
29 ΣΑΡΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 104 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 10’10” 1:07:30.89
30 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 292 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’6″ 1:09:01.36
31 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 221 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, 10’0″ 1:09:41.09
32 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 137 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’6″ 1:10:55.35
33 ΚΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 139 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, Air 12’0″ 1:11:25.18
34 HARRISON  ROGER 86 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Waveboard 1:11:26.82
35 ΠΗΓΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 186 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard 14’0″ 1:11:37.19
36 ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 96 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:11:56.93
37 ΑΓΟΡΟΥ ΜΑΝΟΣ 234 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ All Round 10’6″ 1:12:25.06
38 ΣΑΡΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 99 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Bic, Dura-Tec 11,6 1:12:27.68
39 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 115 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 1:14:19.20
40 ΜΠΡΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 279 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Starboard, 10’5″ 1:15:58.70
41 ΚΑΜΕΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 41 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ 1:19:10.09
42 ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 230 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, 11’6″ 1:19:29.29
43 ΠΟΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 248 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:21:37.22
44 ΤΣΙΠΛΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 259 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:23:43.12
45 ΜΑΥΡΗΣ ΧΑΡΗΣ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ Tabou, FUN, 11.6 DNS
46 ΜΠΡΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ RRD, 11’0″ DNS
47 ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 244 FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP 11’0″ DNS*
48 ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ BIC duratec, 10’4” DNS
49 ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ FUN MASTER ΑΝΔΡΩΝ NSP, All Rounder 10’9″ DNS
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ / FUN WOMEN  
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΑΜΠΕΛΑ ΚΥΒΕΛΗ 212 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Mistral 0:58:23.56
2 BATHORI DOROTTYA 40 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ AquaMarina Fusion 10’10’ 1:01:27.57
3 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΕΛΛΗ 14 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP All Around 10’6″ 1:05:40.16
4 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 288 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP, 11’0″ 1:06:23.00
5 ΤΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΟΜΑΡΙΑ 185 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Nalu 10’10” 1:06:29.27
6 ΠΑΝΙΤΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 311 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Slingshot, Air 11’0″ 1:09:33.56
7 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 226 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 1:09:51.63
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 286 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Nalu 10’10” 1:09:56.00
9 ΔΡΙΤΣΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 238 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard, Atlas 12’0″ 1:12:00.62
10 ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 65 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 1:13:03.29
11 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 27 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic fun 1:13:08.63
12 ΧΑΤΖΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 6 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Nalu 11’6″ 1:13:12.59
13 ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΤΗ ΑΘΗΝΑ 198 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP 11’0″ 1:14:24.95
14 MULLER FANNY 119 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ancheer, Air 1:14:53.62
15 ΡΕΝΤΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 82 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Mistral, Air 10’6″ 1:15:01.03
16 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 38 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Air 11’0″ 1:16:04.53
17 ΤΣΑΠΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 284 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Mana 11’6″ 1:16:55.09
18 ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 182 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Laird 1:17:01.96
19 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ-ΕΛΕΝΗ 205 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Nalu 11’6″ 1:17:06.19
20 ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 302 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:17:13.29
21 ISIKOVA NADIYA 315 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard, Air 11’6″ 1:17:53.21
22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 285 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP 11’6″ 1:17:56.89
23 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 295 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:18:02.81
24 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΙΖΑ 215 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic 10’0″ 1:18:38.01
25 ΠΟΡΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 243 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, nalu 9’6″ 1:19:15.02
26 ΤΣΙΠΛΑΝΤΩΝΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 246 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP, 11’0″ 1:19:17.09
27 ΤΣΙΠΛΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΙΟΠΗ 247 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, mana 10’0″ 1:19:22.23
28 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 289 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle 10’8″ 1:19:36.74
29 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 220 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic, 9’10” 1:19:44.05
30 ΒΙΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 245 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP, 11’0″ 1:20:12.31
31 ΓΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 250 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Aqua Marina, Thrive 9’9″ 1:21:30.64
32 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 309 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Mana 10’0″ 1:21:35.99
33 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΓΗ 287 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Starboard 10’0″ 1:21:42.47
34 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΚΙΤΣΑ 227 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Yamaha Air 1:21:48.52
35 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 258 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, nalu 11’6″ 1:23:15.78
36 ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΙΝΑ 19 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ JP, Air 11’0″ 1:24:34.17
37 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 158 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic Air 10’0″ 1:24:45.02
38 ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΛΕΝΑ 103 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic, sup all around,11,4 1:26:32.52
39 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 85 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Jobe, air 10’6″ 1:27:06.86
40 TAVEIRA KATY FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Aqua marina fusion DNS
41 ΔΟΥΚΑΚΗ ΣΤΑΛΛΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle 10’8″ DNS
42 ΔΡΙΜΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ MISTRAL INFLATABLE 11,6 DNS
43 ΖΑΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΤΖΕΛΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic DNS
44 ΚΟΛΟΚΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 252 FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Naish, Air 11’0″ DNS
45 ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ bic sup 12,6 DNS
46 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Padle Sport 11’3 DNS
47 ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Hercules, Air 10’0″ DNS
48 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Vibrand, 10’8″ DNS
49 ΞΕΝΟΥ ΡΕΝΑ’ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ NSP 11’0″ DNS
50 ΟΚΝΤΕ ΕΛΙΑΝΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Fanatic, Air 11’6″ DNS
51 ΠΑΝΖΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Red Paddle 10’6″ DNS
52 ΣΠΑΘΑΡΑ ΔΑΝΑΗ FUN ΓΥΝΑΙΚΩΝ Bic 12,6 DNS
Cross the Euro Canal – October 15th 2017 RESULTS / CATEGORY ΟΜΑΔA / TEAM    
Rank Name N. Category Board – SUP Time
1 ΒΑΛΣΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 50 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
1 ΚΟΥΤΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 271 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
1 ΡΙΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 147 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
1 ΤΣΙΡΟΥ ΒΙΚΥ 310 TEAM Red Paddle Dragon 0:50:32.26
2 ΜΠΑΡΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 201 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
2 ΠΟΛΥΓΕΝΗ INGA 101 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
2 ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 316 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
2 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26 TEAM Red Paddle 0:55:19.59
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 304 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
3 ΖΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 166 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
3 ΙΣΜΑΗΛ ΑΒΡΑΑΜ 165 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
3 ΙΣΜΑΗΛ ΙΩΣΗΦ 2 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
3 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 31 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
3 ΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28 TEAM Jiahai, inflatable 488*155*15 1:02:24.34
4 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 276 TEAM Aqua Marina, Super Trip (2θεσιο) 1:22:22.85
4 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 72 TEAM Aqua Marina, Super Trip (2θεσιο) 1:22:22.85
DNS Did not start        
DNS* Δεν πήραν εκκίνηση γιατί τα σκάφη τους δώθηκαν σε αθλητές που ταξίδεψαν από το εξωτερικό
Tags
Ίσθμια SUP Stand-Up Paddle Watersports CORINTH CANAL SUP CROSSING Cross the Euro Canal
Comodo SSL